Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Bezpłatne szkolenie STRES. Techniki radzenia sobie dzieci i dorosłych.

22 października 2021

Pasowanie pierwszoklasistów

17 października 2021

14 października, w Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów. Uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym, w którym przedstawili przygotowane wiersze oraz piosenki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania dokonany przez panią dyrektor oraz złożenie przez dzieci podpisu w szkolnej kronice. Zapraszamy do pełnej fotorelacji na Facebooku szkoły.

Próbna ewakuacja szkoły i przedszkola za nami

27 września 2021
Przejdź do - Próbna ewakuacja szkoły i przedszkola za nami

Sprzątanie Polany i Jaszowca