Jesteś tutaj: Start / Oddziały Przedszkolne

Przedszkolaki świętują Dzień Dziecka

3 czerwca 2021
Przejdź do - Przedszkolaki świętują Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to powszechnie znane i obchodzone w wielu krajach święto. Żeby ten dzień był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów.

Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności, poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy,  bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność,  bo lubimy spędzać z nimi czas.  Z okazji tego dnia dla dzieci organizowane zostały różne zabawy na świeżym powietrzu oraz przejazd ciuchcią ustrońską.

Projekt MOGĘ! Zatrzymać SMOG-Przedszkolaku złap oddech"-ciąg dalszy

27 kwietnia 2021
Przejdź do - Projekt MOGĘ! Zatrzymać SMOG-Przedszkolaku złap oddech"-ciąg dalszy

Nasze przedszkole wzięło udział w kampanii "MOGĘ zatrzymać SMOG - przedszkolaku złap oddech", dzięki czemu dwa oddziały naszego przedszkola zostały wyposażone w oczyszczacze powietrza. W ramach kampanii, w obu grupach zostały przeprowadzone warsztaty o tematyce antysmogowej. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom tego, jakie zagrożenia płyną z zanieczyszczenia powietrza. Przedszkolaki dowiedziały się m.in. jak powstaje smog, dlaczego zagraża naszemu zdrowiu i w jaki sposób możemy walczyć ze smogiem. Dzięki temu najmłodsi wiedzą już, że warto dbać o czyste powietrze dla lepszego zdrowia.

Grupa Maluszków wita wiosnę przebiśniegami

27 marca 2021
Przejdź do - Grupa Maluszków wita wiosnę przebiśniegami

Wiosna wiąże się nieodmiennie z przebudzeniem do życia przyrody. Jako pierwsze pojawiają się najdelikatniejsze i najpiękniejsze kwiaty: przebiśniegi! Budzą zachwyt swą delikatnością i radość z zapowiedzi nadchodzącego słońca. Maluszki dzisiaj wykazały się ogromną kreatywnością, a ich prace prezentują się przepięknie:)

Projekt MOGĘ! Zatrzymać SMOG-Przedszkolaku złap oddech"

23 marca 2021
Przejdź do - Projekt MOGĘ! Zatrzymać SMOG-Przedszkolaku złap oddech"

Realizujemy projekt "MOGĘ! Zatrzymać SMOG-Przedszkolaku złap oddech"- II edycja współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Urodzinki Magdy

16 marca 2021

Magda obchodziła swoje 5 urodziny razem z kolegami i koleżankami z przedszkola. Było radośnie, kolorowo i smacznie. A Magdzie życzymy samych cudownych chwil, beztroskiej radości i uśmiechu na każdy dzień.

Bal karnawałowy w grupie młodszej

15 lutego 2021
Przejdź do - Bal karnawałowy w grupie młodszej

Bal karnawałowy w grupie starszaków

11 lutego 2021
Przejdź do - Bal karnawałowy w grupie starszaków

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbyły się wspaniałe bale karnawałowe. W pięknie przystrojonych balonami i serpentynami salach dzieci z dumą prezentowały barwne stroje bohaterów ze świata zwierząt, ulubionych bajek i wymarzonych zawodów. Wspaniale bawiły się w rytm muzyki, radośnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, tańczyły i śpiewały ulubione piosenki.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022, Termin 22.02-05.03.2021

4 lutego 2021

Bałwanki w pracach grupy Maluchów

27 stycznia 2021
Przejdź do - Bałwanki w pracach grupy Maluchów

Za oknami prawdziwa zima więc czas najwyższy "ulepić" na zajęciach bałwana.

Wyróżnienie dla grupy Maluchów

27 stycznia 2021
Przejdź do - Wyróżnienie dla grupy Maluchów

Grupa Maluchów została wyróżniona w konkursie organizowanym przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:) Gratulujemy:)