Jesteś tutaj: Start / Oddziały Przedszkolne

Oddziały Przedszkolne

Bal karnawałowy w grupie młodszej

15 lutego 2021
Przejdź do - Bal karnawałowy w grupie młodszej

Bal karnawałowy w grupie starszaków

11 lutego 2021
Przejdź do - Bal karnawałowy w grupie starszaków

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbyły się wspaniałe bale karnawałowe. W pięknie przystrojonych balonami i serpentynami salach dzieci z dumą prezentowały barwne stroje bohaterów ze świata zwierząt, ulubionych bajek i wymarzonych zawodów. Wspaniale bawiły się w rytm muzyki, radośnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, tańczyły i śpiewały ulubione piosenki.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022, Termin 22.02-05.03.2021

4 lutego 2021

Bałwanki w pracach grupy Maluchów

27 stycznia 2021
Przejdź do - Bałwanki w pracach grupy Maluchów

Za oknami prawdziwa zima więc czas najwyższy "ulepić" na zajęciach bałwana.

Wyróżnienie dla grupy Maluchów

27 stycznia 2021
Przejdź do - Wyróżnienie dla grupy Maluchów

Grupa Maluchów została wyróżniona w konkursie organizowanym przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:) Gratulujemy:)

Przedszkolaki wykonują świąteczną choinkę

15 grudnia 2020
Przejdź do - Przedszkolaki wykonują świąteczną choinkę

Mikołajkowe prace przedszkolaków

4 grudnia 2020
Przejdź do - Mikołajkowe prace przedszkolaków

Konkurs plastyczny "Dary lasu"

4 grudnia 2020

W miejskim konkursie plastycznym "Dary lasu" organizowanym przez Przedszkole nr 1 w Ustroniu Hania zajęła 3 miejsce a Natalka otrzymała dyplom uznania (obie dziewczynki z młodszej grupy). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Urodzinki w przedszkolu

2 grudnia 2020

30 listopada Marcin obchodził swoje 4 urodziny razem z kolegami i koleżankami z przedszkola. Było radośnie, kolorowo i smacznie. Życzymy samych cudownych chwil, beztroskiej radości i uśmiechu na każdy dzień:)

25 listopada 2020
W dniu 25 listopada przedszkolaki ze starszej i młodszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko wycięło misia oraz ułożyło obrazek misia na zasadzie układania puzli.

Data utworzenia:2016-10-18
Data publikacji:2016-10-18