Jesteś tutaj: Start / Oddziały Przedszkolne

Oddziały Przedszkolne

Uwaga! Zmiana adresu internetowego do ankiety

6 kwietnia 2018

INSTRUKCJA OBSŁUGI ANKIETY dla rodziców ON–LINE na komputerze:

• możliwość wypełnienia ankiety począwszy od dnia: 04.2018 godz. 08.00 do 12.04.2018 godz. 23.00

w wyszukiwarce internetowej, w pasku u góry ekranu (tylko tam!) należy wpisać adres: www.seo2.npseo.pl/online/83929  i nacisnąć klawisz Enter.

• Na ekranie pojawi się wielocyfrowy numer koloru czerwonego, a pod nim okienko, w które należy wpisać PIN otrzymany w wersji papierowej w przedszkolu oraz nacisnąć kursorem przycisk rozpoczynający ankietę.
  • Po wypełnieniu ankiety nacisnąć kursorem przycisk sprawdź – na końcu ankiety. Jeżeli nie wypełniono którejś z rubryk, zostanie ona zaznaczona na zielono. Należy wówczas uzupełnić wpis, a następnie zamknąć ankietę (przycisk na końcu ankiety) i wylogować
  • W podanym okresie ankieta jest aktywna non-stop.

Plany

Wielkanocne prace starszaków:)

27 marca 2018
Przejdź do - Wielkanocne prace starszaków:)

Prace plastyczne, twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka. Rozwój wyobraźni, zdolności manualnych, możliwość wyładowania emocji, a to wszystko dzięki sztuce. Warto pamiętać, że plastyka to nie tylko kartka papieru w formacie A4 i kredki, ale to tysiące możliwości tworzenia ze wszystkiego co znajdziemy wokół.

Co grozi niejadkom?

13 marca 2018

W ramach realizowanych kampanii ,,Trzymaj Formę" oraz ,,Śniadanie Daje Moc", pani pedagog-Ewelina Babnik,  przeprowadziła w oddziałach przedszkolnych-w grupie starszej i młodszej, pogadankę na temat tego jakie konsekwencje zdrowotne grożą niejadkom. Dzieci zapoznały się z historią małej Wiktorii, która nie chciała jeść, same wyciągały wnioski z jej zachowania i  obiecały, że będą próbować przekonywać się do spożywania zdrowych potraw, nawet jeśli ich smak nie jest im dobrze znany :-)

Pokaz perkusyjny

28 lutego 2018

W Piątek 18 lutego odbył się w przedszkolu pokaz perkusyjny.  Dzieci dowiedziały się co to werbelek, tomy, centrala, miotły i dużo więcej.  Przedszkolakom najwięcej radości sprawiła gra Pana perkusisty do hitu "Wyginam śmiało ciało"

Bal Karnawałowy

17 stycznia 2018

W czwartek 11 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy organizowany przez Panią Anne Matuszewską. Dzieci bawiły się wyśmienicie przy rozmaitych zabawach organizowanych przez animatorki. Oczywiście wszyscy przebrali się przeróżne postacie. Mogliśmy spotkać piękne Elzy, śliczne księżniczki, spidermanów, groźne smoki i dzielnych strażaków. Najbardziej ekscytującym elementem balu było wypuszczenie w powietrze pięknych baniek mydlanych. Oby każdy bal był tak udany!

Konkurs Plastyczny dla Przedszkolaków

13 stycznia 2018
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla ustrońskich przedszkolaków.

SPOTKANIE WIGILIJNE

We wtorek 19 Grudnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne z rodzicami dzieci grupy młodszej. Na tę okazję maluszki nauczyły się śpiewać piękne świąteczne piosenki oraz przedstawiły wierszyki o tematyce świątecznej. Rodzice pomogli dzieciom stworzyć bombki, które zabrali ze sobą do domów. Było to bardzo przyjemne spotkanie, które dało możliwość  nawiązania relacji między rodzicami jak i nauczycielami.

-------------------------------------------------------------------------------------------

WARSZTATY "PRZEDSZKOLE CZYSTYCH RĄK"

W dniach: 10-go oraz 15-go listopada, wychowankowie oddziałów przedszkolnych wzięli udział w warsztatach pod hasłem: ,,PRZEDSZKOLE CZYSTYCH RĄK", przeprowadzonych przez panią Ewelinę Babnik. Dzieci miały okazję poznać i przećwiczyć kolejne etapy prawidłowego mycia rąk, zobaczyć jak namnażają się i przenoszą bakterie oraz wirusy. Była też okazja by stać się częścią taśmy produkcyjnej wytwarzającej mydło. Szczególną radość sprawiła dzieciom ,,Bitwa z zarazkami"-zabawa obrazująca działanie systemu immunologicznego organizmu ludzkiego, w czasie której każde z dzieci było fragmentem tarczy obronnej chroniącej organizm przed atakiem niewidzialnych wrogów. Zwieńczeniem warsztatów było wykonanie pracy plastycznej przypominającej dzieciom o tym jak ważnym nawykiem jest prawidłowe  mycie rąk.

[zdjęcia]

Data utworzenia:2016-10-18