Jesteś tutaj: Start / Oddziały Przedszkolne

Oddziały Przedszkolne

25 listopada 2020
W dniu 25 listopada przedszkolaki ze starszej i młodszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko wycięło misia oraz ułożyło obrazek misia na zasadzie układania puzli.

Prace naszych przedszkolaków na 11 listopada

18 listopada 2020
Przejdź do - Prace naszych przedszkolaków na 11 listopada

Grupa maluszków z okazji Święta Niepodległości wykonała flagi państwowe. Prace można podziwiać w galerii.

Pasowanie na przedszkolaka

10 listopada 2020

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która dzisiaj odbyła się w naszym przedszkolu. Od samego rana trwały przygotowania, mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Jolantę Kocyan. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców przesyłamy fotorelację z tego zacnego wydarzenia.

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolach i Szkołach z oddziałami przedszkolnymi Miasta Ustronia w związku ze stanem pandemii i zagrożeniami COVID-19 w roku szkolnym 2020/2021

28 sierpnia 2020

Szanowni Rodzice Przedszkolaków!

Nowy rok szkolny rozpoczynamy 1 września tradycyjnie w formie

stacjonarnej. Nadal będą obowiązywać zaostrzone wymogi sanitarne  zgodne

z wytycznymi GIS i MEN. Szczegółowe informacje i  procedury  oraz wszystkie wymagane dokumenty otrzymają państwo pocztą elektroniczną.

Poniżej przekazujemy  istotne informacje:

• Do przedszkola są przyjmowane tylko dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz dzieci, których domownicy nie przebywają na kwarantannie, w izolacji
    w warunkach domowych lub
    w izolacji).
  • Rodzice mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej z zachowaniem szczególnych środków ostrożności (maseczka , dezynfekcja, dystans 1,5m).
  • Dzieciom każdego dnia będzie mierzona temperatura przy wejściu
    do przedszkola.
  • Osoby przyprowadzające i odbierające dziecko nie mogą wykazywać objawów infekcji dróg oddechowych i mają być zaopatrzone w maseczkę lub przyłbicę, w przeciwnym wypadku nie będą wpuszczane na teren placówki.
  • Ogranicza się do minimum liczbę osób przebywających w przedszkolu .
  • Wzmożona zostanie częstotliwość dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni
    i zabawek.
  • Dzieci nie mogą przynosić żadnych zabawek z domu.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt dzieci w przedszkolu był jak  najbardziej bezpieczny. Apelujemy o spokój i rozwagę - najwięcej zależy od odpowiedzialności każdego z nas.

Informacja dla Oddziałów Przedszkolnych

14 maja 2020

Zarządzenie Burmistrza w sprawie ograniczenia działalności placówek

5 maja 2020

Uwaga! Zmiana adresu internetowego do ankiety

6 kwietnia 2018

INSTRUKCJA OBSŁUGI ANKIETY dla rodziców ON–LINE na komputerze:

• możliwość wypełnienia ankiety począwszy od dnia: 04.2018 godz. 08.00 do 12.04.2018 godz. 23.00

w wyszukiwarce internetowej, w pasku u góry ekranu (tylko tam!) należy wpisać adres: www.seo2.npseo.pl/online/83929  i nacisnąć klawisz Enter.

• Na ekranie pojawi się wielocyfrowy numer koloru czerwonego, a pod nim okienko, w które należy wpisać PIN otrzymany w wersji papierowej w przedszkolu oraz nacisnąć kursorem przycisk rozpoczynający ankietę.
  • Po wypełnieniu ankiety nacisnąć kursorem przycisk sprawdź – na końcu ankiety. Jeżeli nie wypełniono którejś z rubryk, zostanie ona zaznaczona na zielono. Należy wówczas uzupełnić wpis, a następnie zamknąć ankietę (przycisk na końcu ankiety) i wylogować
  • W podanym okresie ankieta jest aktywna non-stop.

Plany

18 października 2016

18 października 2016

Wielkanocne prace starszaków:)

27 marca 2018
Przejdź do - Wielkanocne prace starszaków:)

Prace plastyczne, twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka. Rozwój wyobraźni, zdolności manualnych, możliwość wyładowania emocji, a to wszystko dzięki sztuce. Warto pamiętać, że plastyka to nie tylko kartka papieru w formacie A4 i kredki, ale to tysiące możliwości tworzenia ze wszystkiego co znajdziemy wokół.

Data utworzenia:2016-10-18
Data publikacji:2016-10-18