Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Zakończenie roku szkolego 2019/2020

25 czerwca 2020
W związku z zakończeniem nietypowego roku szkolnego 2019/2020 wszystkim Uczniom, Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom naszej szkoły dziękujemy za ciężką pracę, trud i wysiłek wkładany dzień po dniu w edukację. Gratulujemy sukcesów: tych większych - jak zwycięstwa w konkursach i tych mniejszych - jak piątki ze sprawdzianu! Wszystko było ważne, każdy krok przybliżał do celu. Dziękujemy za wytrwałość, konsekwencję i cierpliwość. Życzymy pięknych, bezpiecznych, pełnych przygód i wrażeń, słonecznych wakacji! Gdziekolwiek je spędzicie - odpocznijcie i nabierzcie energii, by z uśmiechem wrócić do szkoły we wrześniu!

Wyniki Foxa 2020

22 czerwca 2020

3 marca 2020 uczniowie naszej szkoły brali udział w jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "FOX". Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły-Kaja Klama (klasa 6) zdobyła 122.50 punktów, tym samym uzyskała wynik bardzo dobry. Ogromnie gratulujemy sukcesu!

W tym roku w konkursie startowali również inni uczniowie z klasy 6 i 7, kilkoro z nich było bardzo blisko zdobycia nagrody. Cieszymy się, że konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku.

Wspomnienia Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu 2019/2020

20 czerwca 2020

Wyniki Kangura 2020

15 czerwca 2020

W poniedziałek 15 czerwca dotarły do nas wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Bardzo miło nam poinformować, iż wśród nagrodzonych uczniów naszej szkoły znalazła się uczennica klasy 7 Maria Witkowska. Z wynikiem 133,75 pkt. Marysia otrzymała wynik bardzo dobry, co jest ogromnym sukcesem!!! Gratulujemy matematycznych zdolności, ciężkiej pracy i samozaparcia:)

Warto wspomnieć o naszych młodszych uczestnikach, uczniów klas 2,3 oraz 4 którzy w tym roku również startowali w konkursie. Cieszy fakt, iż z roku na rok osiągają coraz lepsze wyniki i nabywają kompetencje matematyczne:)

Jak rozmawiać z dziadkami o ich roli w wychowaniu dzieci?-Czyli kolejny darmowy webinar

15 czerwca 2020

Podczas webinaru będziemy poruszać temat ROLI DZIADKÓW w życiu naszych
dzieci, a także o tym, dlaczego nie zawsze działają nasze ustalenia, a
nasze potrzeby bywają ignorowane. Będziemy starały się odpowiedzieć
m.in. na pytania:
✔ co zrobić, gdy dziadkowie pomagający w opiece nad dzieckiem, nie
respektują metod wychowawczych stosowanych przez rodziców?
✔co zrobić, kiedy dziadkowie WIEDZĄ LEPIEJ jak wychować nasze dziecko?
✔ jak rozmawiać, aby dziadkowie, czuli, że są dla nas ważni i
jednocześnie chcieli stosować nasze podejście?

Webinar poprowadzą:
Ewelina Wild oraz Anna Wójcik-Pruszyńska.

Data utworzenia:2016-09-20
Data publikacji:2016-09-20