Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Program artystyczny z okazji Święta Edukacji Narodowej

13 października 2019
Przejdź do - Program artystyczny z okazji Święta Edukacji Narodowej

Nasza szkoła przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 5 przygotowała program artystyczny z okazji Święta Edukacji Narodowej, który zaprezentowała w miniony piątek w sali widowiskowej MDK „Prażakówka”. Na widowni zasiedli emerytowani nauczyciele i pracownicy ustrońskich szkół.

Wiersze, utwory muzyczne (m. in. walc Fryderyka Chopina w interpretacji Gabrysi Lubeckiej), układ taneczny naszych uczniów z klasy 2 oraz finałowa piosenka – złożyły się na niezapomniany nastrój spotkania.

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

10 października 2019
Przejdź do - Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

8 października uczniowie naszej szkoły wybierali radę Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu udział wzięło 95% uczniów uprawnionych do głosowania. Spośród czterech kandydatów największym poparciem cieszył się Dawid Marianek - i to on został w tym roku Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego! Razem z nim w Radzie Samorządu działać będą: Anna Bolik, Maria Witkowska i Maksymilian Smolarczyk. Gratulujemy!

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” – SPOTKANIE POLICJANTA Z UCZNIAMI

8 października 2019
Przejdź do - „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” – SPOTKANIE POLICJANTA Z UCZNIAMI

Wraz z Nowym Rokiem Szkolnym policjanci rozpoczęli ogólnopolskie działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. Nasza szkoła również w dniu dzisiejszym wzięła udział w tej akcji. Celem tych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przemieszczającym się do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania oraz wdrażanie edukacji o właściwych postawach w przypadku zaistnienia różnego typu nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacji już od najmłodszych lat.

Akcja charytatywna

8 października 2019

Nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej ,,SZKOŁO POMÓŻ I TY”.

Polega ona na rozprowadzaniu cegiełek, z których dochód przeznaczony będzie na skuter inwalidzki dla 17-letniego Bartka Chrzan cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. Zachęcamy do zakupu cegiełek. Minimalna kwota darowizny za 1 cegiełkę to 2 zł, ale można podarować większą sumę.

Najbardziej aktywna szkoła ma szansę na zdobycie nagrody, którą jest laptop.

Zachęcamy do okazania serca i udziału w akcji!!!

Szkolny Rajd na Równicę za nami:)

14 września 2019
Przejdź do - Szkolny Rajd na Równicę za nami:)

Data utworzenia:2016-09-20