Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Artykuły

„Mój bezpieczny dom” ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci klas 1-3 organizowany przez Straż Pożarną

24 listopada 2020

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej zaprasza dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

Jedna osoba może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Zgłoszenia na konkurs dokonuje nauczyciel, można na konkurs zgłosić pojedynczą pracę lub kilka prac z jednej placówki.

Temat pracy: mój bezpieczny dom
Technika wykonania pracy: farby, kredki, ołówki, flamastry
Format pracy: A3
Na konkurs można zgłaszać wyłącznie prace płaskie, zakaz nadsyłania prac przestrzennych.

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i klauzulą informacyjną należy przesłać do Organizatora konkursu do dnia 9 kwietnia 2021 roku.

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
ul. Podchorążych 38

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 maja 2021 roku.

[Druki do pobrani i informacje]

„Jak zdobyć Nagrodę Nobla?“

9 listopada 2020

Fundacja Olgi Tokarczuk oraz Wydawnictwo Muchomor ogłaszają konkurs na rozdział o Oldze Tokarczuk do nowego wydania książki Katarzyny Radziwiłł „Jak zdobyć Nagrodę Nobla?“.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów starszych klas szkół podstawowych i liceów.

Rozdział o Oldze Tokarczuk powinien opisywać jej twórczość i dokonania, za które została uhonorowana Nagrodą Nobla. Jego odbiorcą będą czytelnicy w wieku 9-12 lat.
Objętość tekstu może wynosić do 1300 znaków (ze spacjami).

Prace prosimy nadsyłać do 30 listopada 2020 r. na adres: kasia@muchomor.pl z tytułem: „Olga Tokarczuk“ lub pocztą tradycyjną na adres:
Katarzyna Radziwiłł, Muchomor
ul. Wąchocka 11/13 m.1
03-934 Warszawa.

W skład jury konkursu wchodzą:
Izabella Kaluta, wiceprezeska Fundacji Olgi Tokarczuk
Anna Skowrońska, redaktor naczelna Muchomora
Katarzyna Radziwiłł, autorka książki „Jak zdobyć Nagrodę nobla?"

Laureat konkursu zostanie ogłoszony 10 grudnia 2020 r., a jego praca znajdzie się w nowym wydaniu książki „Jak zdobyć Nagrodę Nobla?“.

Chcielibyśmy, aby konkurs stał się pretekstem do przyjrzenia się bliżej twórczości Olgi Tokarczuk i próbą opowiedzenia o niej w prosty sposób. Mamy nadzieję, że nasz pomysł spotka się z zainteresowaniem uczniów i nauczycieli.

Książkę można zobaczyć tutaj: https://www.muchomor.pl/pl/p/Jak-zdobyc-Nagrode-Nobla/182

Regulamin znajduje się tutaj: https://www.muchomor.pl/pl/p/REGULAMIN-KONKURSU-OLGA-TOKARCZUK/237

Więcej informacji: https://www.muchomor.pl/pl/i/KONKURS-OLGA-TOKARCZUK/24

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Katarzyna Radziwiłł
kasia@muchomor.pl
501-081-761

6 listopada 2020
Od poniedziałku, 9 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Powszechny Spis Rolny

31 października 2020

Chcesz zostać wolontariuszem WOŚP?

28 października 2020

Data utworzenia:2016-09-20