Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Dzień Szalonych Fryzur

11 stycznia 2020
Ostatni dzień przed feriami był w naszej szkole szalony - to był DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR. Uczniowie (i niektórzy nauczyciele) byli niezwykle kreatywni, co można zobaczyć na zdjęciach.

XII edycja Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego "The Best"

10 stycznia 2020
Przejdź do -  XII edycja Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego "The Best"

09 stycznia 2020 uczennice naszej szkoły (Milena Kolan z klasy 5, Julita Kluska oraz Kaja Klama z klasy 6) wzięły udział w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego "The Best" organizowanego dla uczniów klas V i VI przez Sp 6 w Nierodzimiu. Jak co roku poziom był wysoki ( ten sam test dla klas 5 i 6) a uczestnicy to najlepsi uczniowie z języka angielskiego wśród ustrońskich szkół. Wszystkie nasze reprezentantki zdobyły bardzo dużo punktów a dwie z nich znalazły się wśród laureatów. Julita Kluska zajęła III miejsce  a Kaja Klama II miejsce w kategorii klas szóstych.  Serdecznie gratulujemy!

Uwaga!!! - Spotkanie z mieszkańcami

20 grudnia 2019

30 grudnia (w poniedziałek), o godzinie 16.00, odbędzie się w naszej szkole spotkanie podsumowujące projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego: ,,Badania czystości rzeki Wisły i jej dopływów na terenie Ustronia Polany". Podczas spotkania będzie mowa o przydatności wody do kąpieli i rekreacji, źródłach zanieczyszczeń oraz o tym jak oczyścić rzekę. Spotkanie poprowadzą Pracownicy Urzędu Miasta oraz Pomysłodawca projektu. Zapraszamy do udziału!--

Google Maps

20 grudnia 2019

Od dawna jesteśmy fanami darmowych rozwiązań Google. Nie wyobrażamy sobie życia zwłaszcza bez mapy. Chętnie z niej korzystamy na co dzień, chętnie wykorzystujemy ją też w projektach edukacyjnych i pracy grupowej. Oto klasa 4 i ich zmagania w poszukiwaniu wybranych obiektów na  Google Maps:)

Miejski konkurs na najpiękniejszą bombkę choinkową

Przejdź do - Miejski konkurs na najpiękniejszą bombkę choinkową

W konkursie „ Najpiękniejsza bombka choinkowa” organizowanym przez Miejski Dom Kultury Prażakówka uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca : w kategorii klas 7-8 miejsce 2 zajęła Maria Witkowska z klasy 7 , a wyróżnienia otrzymali Mateusz Kuszel ( klasa 5) oraz Natalia Kuszel ( klasa8) .Gratulujemy!!!!

Data utworzenia:2016-09-20
Data publikacji:2016-09-20