Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bal karnawałowy

13 lutego 2019
Przejdź do - Bal karnawałowy

Przed feriami odbył się bal karnawałowy przebierańców dla klas 1-3. Oprócz tańców i prezentacji ciekawych i nieraz oryginalnych strojów, dzieci miały okazje spróbować swoich sił w karaoke oraz rywalizować w różnych konkurencjach. Były także tańce integracyjne oraz zabawy z balonami. Wszystkim dopisywał dobry humor i bal jak najbardziej można zaliczyć do udanych! :)

Przedstawienie "Cyberprzestrzeń"

6 lutego 2019
Przejdź do - Przedstawienie "Cyberprzestrzeń"

Naszą szkołę odwiedził teatr profilaktyczny "Bajaderka" z przedstawieniem pt."Cyberprzestrzeń". Głowni bohaterowie Chmurka i Obłoczek zabrali nas w świat cyberprzestrzeni. Pokazali jak wiele niebezpieczeństw kryje się w internecie i jakie skutki wywołuje w nas nadmierne korzystanie z komputera. Wysłuchaliśmy rad jak chronić się przed tymi zagrożeniami oraz w jaki sposób bardziej aktywnie i zdrowo spędzać wolny czas.

Konkurs "Zdrowie po Cieszyńsku"

4 lutego 2019
Przejdź do - Konkurs "Zdrowie po Cieszyńsku"

Jubileusz 50-lecia budynku naszej szkoły

25 stycznia 2019

 Z okazji Jubileuszu 50-lecia budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy tworzyli dorobek szkoły i stanowią dziś o jej obliczu-dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracyjno -gospodarczym, absolwentom, uczniom i ich rodzicom, sponsorom oraz wszystkim przyjaciołom szkoły.

Warsztaty "Smogowe"

23 stycznia 2019
Przejdź do - Warsztaty "Smogowe"

W naszej szkole odbyły się warsztaty mające na celu przeciwdziałanie smogowi. Poprowadziła je Zuzanna Chabowska z Ustrońskiego Alarmu Smogowego. W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się skąd się bierze smog, jak negatywnie wpływa na nasze zdrowie i jak mu zapobiegać.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-09-20
Data publikacji:2016-09-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:5083