Finał EspritChef Junior i wielki sukces naszej uczennicy!

20 czerwca 2017

Wspaniała, pyszna impreza – tak można byłoby nazwać finał Konkursu Kulinarnego EspritChef Junior zorganizowany 18.06.2017 przez Akademię Esprit z Ustronia. Była to impreza towarzysząca obchodom 50-lecia nadania miastu statusu uzdrowiska i odbywała się na oczach widzów zgromadzonych na ustrońskim rynku. Cztery godziny emocji, zabawy i rywalizacji! Dzieciaki startujące w finale pokazały, że są prawdziwymi mistrzami. Wprawdzie tytuł mogła zdobyć tylko jedna osoba, ale na uznanie zasłużyli wszyscy. Pięcioro finalistów gotowało na oczach widowni, pokonując  stres i  tremę – aby zaprezentować się  jak najlepiej.
Tytuł EspritChefa Juniora a tym samym I miejsce zdobyła Emilia Pilch, uczennica 5 klasy naszej szkoły:)
II miejsce zajęła Sara Śliwińska
III – Zuzanna Kiecoń i Kamil Sembol
V – Julia Wantulok
Zwyciężczyni otrzymała 1000zł, warsztaty z Amelią Gardaś oraz  - tak jak i wszyscy pozostali finaliści - sprzęt AGD i torbę przypraw Prymat. Wspaniałą atmosferę imprezy zapewnili jurorzy – Krzysztof Gawlik, Michał Bałazy i Mateusz Czekierda – którzy, będąc na scenie, zabawiali publiczność i rozładowywali napięcie towarzyszące rywalizacji. Razem z nimi  uczestników wspierała i jednocześnie oceniała Amelia Gardaś. Uroczystość uświetnił sam burmistrz Ustronia – Ireneusz Szarzec – oficjalnie otwierając imprezę.

Gratulujemy tak ogromnego sukcesu!

Data utworzenia:2017-06-20
Data publikacji:2017-06-20