Bezpłatny webinar dla rodziców i bezpłatna lekcji on-line dla dzieci

14 maja 2020

My, ludzie, jesteśmy skłonni do tłumienia emocji, które nas niepokoją, zarówno u dzieci, jak i u samych siebie. Sekret wspierania dobrego samopoczucia emocjonalnego naszych dzieci leży nie w sprawianiu, by unikały czy tłumiły bolesne emocje, ale raczej żeby przyglądały im się w pełnym świetle dziennym. (Dr Stuart Shanker)

Złość? Smutek? Lęk? Frustracja?❓
Jakie emocje pojawiają się u twojego dziecka? Jakie emocje pojawiają się u ciebie? Jak sobie z tym radzisz?

Zapraszamy cię na transmisję na żywo: "Pracujesz zdalnie z dziećmi w domu? Przydatne techniki cz. 2”, w którym skupimy się właśnie na emocjach, które w czasie pandemii, zamknięcia w domu, pracy, nauki mogą pojawiać się z większą intensywnością.

Webinar poprowadzą:
Anna Wójcik - Pruszyńska – coach umiejętności wychowawczych, pracuje zgodnie z Programem Szkoły Rodziców i Wychowawców. Mama trójki dzieci.
Ewelina Wild - psycholog, certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny, pracuje w oparciu o terapię skoncentrowaną na rozwiązaniu, mama dwóch chłopców w wieku przedszkolnym.

--- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku od 2 do 7 lat i ich Rodziców zainteresowanych nauką języka angielskiego metodą Teddy Eddie na bezpłatną pokazową lekcję on-line w Akademii Esprit!
Spotkanie on-line obędzie się 19 maja 2020 o godz. 16:30 podczas transmisji na żywo na facebookowym profilu Akademii Esprit.

Data utworzenia:2020-05-14
Data publikacji:2020-05-14