Siatkówkowe sukcesy! :)

28 stycznia 2020

9 stycznia odbyły się miejskie zawody mini siatkówki chłopców, które organizowała SP-2.

Nasi chłopcy w składzie:

Bartłomiej Franek, Łukasz Gomola, Mateusz Bujok, Igor Ruszkowski, Marek Gomola, Tomasz Pilch, Michał Figiel, Filip Chwastek, Mateusz Kuszel,  Maksymilian Popek zajeli  1 miejsce!,

Gratulujemy i  życzymy udanego występu na rozgrywkach miedzy gminnych, gdzie chłopcy będą reprezentowali Miasto Ustroń.

Dzień później odbyły się zawody siatkówki klas starszych.

Dziewczyny reprezentujące naszą szkołę:

Hanna Morel, Maja Jurczok, Natalia Gomola, Maria Witkowska, Oliwia Sikora, Natalia Kuszel, Karolina Macura.

Chłopcy:

Serafin Bieliński, Łukasz Korcz, Paweł Mojeścik, Krystian Kozok, Borys Hybel, Robert Korcz, Tymoteusz Kurzok, Dawid Marianek.

Zawody również zakończyły się dla Nas ogromnym sukcesem, ponieważ obie nasze drużyny zajęły miejsce 2!

Data utworzenia:2020-01-28
Data publikacji:2020-01-28