Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Biblioteka moich marzeń"

11 grudnia 2019

Szkolna biblioteka działająca w naszej szkole przeprowadziła konkurs plastyczny dla najmłodszych czytelników, pt. ,,Biblioteka moich marzeń". Liczne prace, które wpłynęły na konkurs, cechowały się różnorodnością pomysłów, a także rozmaitością technik plastycznych. Dzieci wybrały nie tylko kredki, ale także plastelinę, wycinanki, a makiety. Biblioteka, o jakiej marzą mali czytelnicy powinna być kolorowa, przestronna, posiadać czytelnię, kącik zabaw z żywymi zwierzątkami (koty, psy), które byłyby mieszkańcami biblioteki. Dzieciom nie zabrakło fantazji, gdyż widziałyby także w bibliotece magiczne, latające książki. Cieszy nas, że biblioteka jest dla najmłodszych czytelników miejscem miłych spotkań i spędzania wolnego czasu wśród książek. Spośród biorących udział wyłoniono laureatów i wyróżnionych, którzy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Data utworzenia:2019-12-11
Data publikacji:2019-12-11