Pierwszy dzień szkoły

3 września 2018

3 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęła się ona okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Jolanty Kocyan. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klasy pierwszej, wraz z nowym wychowawcą.

Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną także nowe wyzwania. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć w szkole przyjazny klimat, rozwijać w naszych uczniach ducha koleżeństwa i wzajemnego szacunku, kształcić młode umysły, a w sercach rozwijać i pogłębiać uczucia patriotyczne. Pragniemy wykształcić i wychować ludzi mądrych, szlachetnych, uczciwych, „otwartych na świat, ale kochających swój dom i rodzinny kraj”.

W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.

Data utworzenia:2018-09-03
Data publikacji:2018-09-03